• p. Bukowska-Bohater Jolanta - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 217
  • p. Brzezińska Agnieszka - środa 15:20 - 16:05 sala 310
  • p. Ciurzyńska Elżbieta - czwartek 15:20 - 16:05 sala 311 
  • p. Domagała Patrycja - piątek 14:30 - 15:15 sala 215
  • p. Dzikowicki Mirosław -  czwartek 15:20 - 16:05 sala 107
  • p. Golonka Wiesław -  poniedziałek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Grzybowski Piotr - czwartek 15:20 - 16:05 sala 215 
  • p. Jenderko Dariusz - czwartek 15:20 - 16:05 sala 106
  • p. Jeziorowska Renata - środa 15:20 - 16:05 sala 218
  • p. Kopulska Iwona - co druga środa 14:30 - 15:15 sala 309 
  • p. Kościuk Żaklina - trzeci wtorek miesiąca 15:30 - 16:15 sala 100 
  • p. Kowalewska Krystyna - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 213
  • p. Kurlanda Krzysztof - czwartek 15:20 - 16:05 sala 205 
  • p. Lechniak Małgorzata - środa 15:20 - 16:05 sala 208 
  • p. Lis Elżbieta - środa 15:20 - 16:05 sala 214
  • p. Mamcarz Barbara - druga środa miesiąca 8:00 - 8:45 sala 309 
  • p. Marcinkowska Irena - co drugi poniedziałek 14:30 - 15:15 sala 100 
  • p. Misiąg Żaneta - co druga środa miesiąca 15:20 - 16:05 sala 312 
  • p. Mitura Anna - środa 15:20 - 16:05 sala 113 
  • p. Modzelewska Hanna - wtorek 15:20 - 16:05 sala 313 
  • p. Nowak Iwona - wtorek 15:20 - 16:05 sala 202
  • p. Obłękowska Izabella - środa 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Ochmańska Jolanta - czwartek 15:20 - 16:05 sala 212
  • p. Olech Anna - wtorek 15:20 - 16:05 sala 203
  • p. Pawłowski Tadeusz - wtorek 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Pełka Małgorzata - środa 15:20 - 16:05 sala 306
  • p. Radziwanowska Anna - poniedziałek 14:30 - 15:15 sala 112
  • p. Sieszycki Piotr - czwartek 15:20 - 16:05 sala 201
  • p. Sierawski Artur - czwartek 14:30 - 15:15 sala 107
  • p. Starzyński Waldemar - poniedziałek 15:20 - 16:05 sala 210
  • p. Stelmach Maja - środa 15:20 - 16:05 sala 314
  • p. Strycharz Małgorzata - środa 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Sztylka Bożena - wtorek 15:20 - 16:05 sala 307
  • p. Tracz Dorota - środa 15:20 - 16:05 sala gimnastyczna
  • p. Wasilewska Magdalena - wtorek 15:20 - 16:05 sala 308
  • p. Włodarczyk Katarzyna - środa 15:20 - 16:05 sala 104