RUCH - FITNESS - ZABAWA

Najlepsza fitnessowa impreza szkolna w Warszawie.

Spotkania z młodzieżą z cyklu Ruch - Fitness - Zabawa odbywają się w Zespole Szkół nr 23 w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 31 już od trzech lat. Organizowane są kilka razy w roku i weszły na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Od pierwszej edycji nasza impreza fitness cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów naszego Zespołu, a także wśród innych szkół.
Celem naszej imprezy jest:

  • kreowanie modelu młodego świadomego człowieka w oparciu o najnowsze trendy aktywności rekreacyjno-sportowej,
  • promowanie zdrowego stylu życia i sposobu na ciekawe spędzanie wolnego czasu,
  • dzielenie się wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami z innymi nauczycielami w oparciu o atrakcyjne propozycje form taneczno-ruchowych.

Różnorodne formy ruchowe, idące z nowymi modnymi trendami tanecznymi, przyciągają zarówno dziewczęta jak i chłopców. Prezentowane style to: aerobik, aerobik – Latino, Dance, Zumba, Aeroboxing, Hip-Hop. Dzięki najlepszym instruktorom posiadającym tytuł „APF INSTRUKTOR”, którzy profesjonalnie i dostępnie prowadzą zajęcia z młodzieżą, wzrasta prestiż naszych konwencji. Ozdobą naszych spotkań są indywidualne pokazy choreograficzno-taneczne prezentowane przez uzdolnioną młodzież .
Dużą atrakcją tej imprezy są drobne upominki dla uczestników. Naszym motywem przewodnim w promocji zdrowego stylu życia są owoce, którymi wszystkich obdarowujemy. W loterii uczniowie losują koszulki z logo imprezy oraz drobne gadżety reklamowe. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży naszej szkoły jak również wśród szkół przez nas zapraszanych. Chętnie przyjeżdżają i biorą w niej aktywny udział nie tylko uczniowie, ale również coraz większa liczba nauczycieli.
W tym roku szkolnym zorganizowaliśmy dwie imprezy fitnessowe, 7 listopada - „Powraca lato w rytmie zumby” oraz 5 grudnia - „Mikołajki”. Uczestniczyła w nich nie tylko młodzież z naszej szkoły, ale także uczniowie innych szkół. Na tych dwóch imprezach bawiło się z nami około 200 osób z 13 szkół gimnazjalnych i licealnych. W zabawie listopadowej dla szkół gimnazjalnych, zajęcia poprowadzone zostały przez profesjonalną instruktorkę p. Izabelę Wojcieską. Natomiast w Mikołajkowej odsłonie naszej imprezy 5 grudnia organizowanej dla szkół ponadgimnazjalnych, zajęcia w stylu Dance poprowadziła charyzmatyczna i pełna pozytywnej energii p. Małgorzata Albin. Młodzież na tych dwóch imprezach bawiła się znakomicie. Cały czas spotykamy się z pozytywnym odbiorem naszych kolejnych eventów. Bardzo nas to cieszy, motywując do kolejnego organizowania i uatrakcyjniania kolejnych spotkań.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE NASZE IMPREZY

Nauczyciele wychowania fizycznego