Konkurs wiedzy o Zdzisławie Mączeńskim

24 października 2013 r. odbył się w dużej sali gimnastycznej VII Finał Konkursu Wiedzy o Patronie naszej szkoły. Rywalizowały ze sobą czteroosobowe drużyny z klasy I A oraz I C. Każda z nich starała się jak najszybciej zgłosić się do odpowiedzi na zadawane pytania, uzyskując tym samym cenne punkty. Po serii dziesięciu pytań jury w składzie: prof. Marek Kisilowski - prawnuk patrona szkoły, p. Barbara Młynarska - przewodnicząca Stowarzyszenia Wychowanków, p. Barbara Krakós - dyrektor Zespołu Szkół nr 23 oraz p. Grażyna Dębowska - wicedyrektor szkoły, przystąpili do zliczania przyznanych obu drużynom punktów. Następnie p. Grażyna Dębowska ogłosiła wyniki - rywalizację wygrała drużyna z klasy I A. Nagrody wręczał prof. Marek Kisilowski, a nagrody pocieszenia dla klasy I C pani Barbara Krakós. Gratulujemy obu drużynom tak dużej wiedzy o naszym patronie Zdzisławie Mączeńskim.