12 kwietnia uczniowie klas trzecich obejrzeli wystawę Niewidzialni. NIe jest to tradycyjny pokaz eksponatów dla zwiedzających lecz coś zupełnie innego. Cytując organizatorów wystawy: "Unikalne doznanie ... wyjątkowa, interaktywna wyprawa w świat całkowitej ciemności ... Wypróbuj możliwość przetrwania w świecie pozbawionym wzroku, za pomocą którego odbieramy najwięcej informacji. Wytęż wrażliwość. Wyostrz pozostałe zmysły ... Poznaj możliwości ukryte w dotyku, dźwięku, zapachu ... Poczuj inną perspektywę. Na tej wystawie osoby niewidome lub niedowidzące zabiorą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie ... W ciągu jednego dnia ..."

Wystawa na naszych uczniach zrobiła ogromne wrażenie, uświadomiła jak żyją osoby pozbawione zmysłu wzroku. Wszystkim polecamy tę wystawę.