I Edycja Olimpiady Budowlanej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu.

Dnia 25.03.2014 odbył się finał I Edycji Olimpiady Budowlanej zorganizowany przez MWSLiT we Wrocławiu.

Finaliści Olimpiady zostali bardzo serdecznie powitani przez organizatorów, między innymi Rektora MWSLiT, który opowiedział o krótkiej historii uczelni oraz przestawił czym zajmuje się uczelnia.

Po krótkim wstępie przyszedł czas na właściwą część olimpiady. Finaliści zostali zapoznani z zadaniem finałowym, które polegało na rozwiązaniu i uzasadnieniu problemu budowlanego; mieli na to dwie godziny. Bezpośrednio po zakończeniu olimpiady miały miejsce prezentacje firm budowlanych tj. Eurovia, Alfa Dach Sp.o.o. oraz Inter System.

Ostatnim punktem programu, było ogłoszenie wyników Olimpiady oraz rozdanie nagród. Nasi uczniowie byli bardzo dzielni, pomimo iż nie byli laureatami pierwszych trzech miejsc, dla Nas są zwycięzcami.