22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury "Łazienkowska" odbył się 22 Finał WOŚP, którego współorganizatorem było Technikum Budowlane nr 1 im. Zdzisława Mączeńskiego. Od samego rana w sztabie nasi uczniowie przygotowywali się na przyjęcie gości oraz na uliczną kwestę do puszek.

Zapewniliśmy dla odwiedzających następujące atrakcje:

1. warsztaty dla dzieci - zabawy językowe, rodzinne muzykowanie, zajęcia plastyczne, gry i zabawy świetlicowe, zajęcia fitness,
  2. koncert zespołu Fasolki,
  3. warsztaty dla dorosłych - salsa, fitness, ceramika,
  4. koncert z udziałem uczestników X-Factor, The Voice of Poland, Must Be the Music - Kamil Czostkiewicz, Michał "Chmielu" Chmielewski, Olga Niewęgłowska, Janek Traczyk, Alicja Wasita, Oksana Predko, Filip Rychcik,
  5. pokaz salsy,
  6. światełko do nieba,
  7. koncert śródmiejskiego Teatru Muzycznego i Projektu Proscenium - podsumowanie 5 lat działalności.

Nasz sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał kwotę 5 246,16 złotych.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie fundacji.