25 kwietnia 2014 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Na uroczystości przemawiała pani dyrektor Barbara Krakós, wicedyrektor Grażyna Dębowska, przedstawicielka Rady Rodziców oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Mieliśmy także okazję uczestniczyć w przekazaniu sztandaru szkoły młodszym kolegom, którzy obiecali dbać o honor i tradycje szkoły.
Najważniejszą częścią uroczystości było oczywiście wręczanie nagród uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie na świadectwie ukończenia szkoły. Niektórzy z nich po raz czwarty odbierali nagrody, potwierdzając tym samym swój wysoki poziom wiedzy osiągany przez wszystkie lata nauki w technikum. Następnie zostały nagrodzone uczennice klasy IV A, które reprezentowały szkołę w rozgrywkach sportowych, a przed samymi Świętami Wielkanocnymi zdobyły Puchar Dyrektora Szkoły w Turnieju Dwójek Siatkarskich (wygrywając w finale z nauczycielkami).
Pani reprezentująca Radę Rodziców w imieniu wszystkich rodziców uczniów klas maturalnych podziękowała wychowawcom za ich troskę i trud wręczając każdemu z nich kosz ze słodyczami.
Po uroczystości maturzyści rozeszli się do sal, aby odebrać świadectwa ukończenia szkoły oraz podziękować wychowawcom za wspólnie spędzone cztery lata.
Naszym koleżankom i kolegom życzymy dalszych sukcesów i trzymamy za Was kciuki na egzaminie maturalnym i zawodowym.