W środę 18 marca 2015 r. gościliśmy w naszej szkole kandydatów do klas pierwszych oraz ich rodziców. Zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Barbara Krakós , a następnie pani wicedyrektor Grażyna Dębowska przedstawiła naszą ofertą edukacyjną. Obecni na spotkaniu nauczyciele przedmiotów zawodowych scharakteryzowali trzy zaproponowane przez nas specjalizacje: komputerowe wspomaganie projektowania CAD, budownictwo pasywne i energooszczędne oraz zarządzanie nieruchomościami.

Po zakończeniu spotkania w sali gimnastycznej, zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć wyposażenie naszych sal lekcyjnych, uzyskać dodatkowe informacje o poszczególnych specjalizacjach, a przede wszystkim porozmawiać z naszymi uczniami, którzy chętnie odpowiadali na zadawane im pytania.

Dziękujemy kandydatom i ich rodzicom za przybycie na Dzień Otwarty, a naszym uczniom za zaangażowanie.