Z okazji Halloween w naszej szkole zostało po raz kolejny zorganizowane przedstawienie dla uczniów klas pierwszych. Tym razem aktorami byli uczniowie klasy I DL, których przygotowała pani Ewa Karolak. Przedstawienie nosiło tytuł "Jaś i Małgosia" i bardzo podobało się zgromadzonej widowni.
Następnie odbyły się konkursy przygotowane przez panie Hannę Modzelewską i Małgorzatę Benderz. Można było konkurować w zawijaniu mumii papierem toaletowym, nadmuchiwanie balonów i wyrysowanie na nich najstraszniejszych potworów, czy wyłowienie jabłka z miski z wodą tylko za pomocą zębów. Najlepsi otrzymali drobne upominki w postaci czekoladowych gałek ocznych, czy strasznych zębów.
Koniec imprezy zakończyło podsumowanie głosowania na najlepsze przebranie. Niekwestionowanym zwycięzcą został Bartek z klasy I C, chociaż naszym zdaniem najlepszym przebraniem mógł pochwalić się Michał z klasy IV C (co można zobaczyć na zdjęciach).