26 września uczniowie naszej szkoły klas I wybrali się na wyjazd integracyjny do Góry Kalwarii. Celem wycieczki było zbliżenie się z uczniami innych klas. Łono natury i bogaty program pozwoliły nam ... wywołac idealną atmosferę całodniowego pobytu.

Zachęcamy do poczytania i obejrzenia fotoreportażu pt. "Piękne są tylko chwile".

Oto nasze "obczajanie" ładnych dziewczyn ...

Jak widać do chwil szczęścia była droga ... długa, kręta i wyboista. Zaciekawieni poddajemy się wyzwaniu.

Niektórzy bez względu "na teren radioaktywny" wybierali własne ścieżki nie rozumiejąc celu wyjazdu. Dziewczyny nie wiedziały. że tam ich księcia nie ma.

Wychowawczyni profesor Małgorzata Lechniak nie traci czujności. Wzrokiem ogarnia sytuację i strzela foty z ukrycia ... Czy to miały być dowody w sprawie naszych wybryków?

Na początku zajęć miało miejsce szkolenie obronne. Wszyscy się zastanawiali, przed czym przyjdzie nam się bronić w nowej szkole?

Oliwia szuka króliczka. Swoje doświadczenia wykorzysta na klasówkach.

Filip, Miłosz i Kuba zaczęli bawić się w archeologów. Wykrywacz metali miał pomóc w znalezieniu cennych rzeczy.

Oto jak uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy na panu Franku. Chłopcy żałowali, ze to nie była pani Frania.

Tak przebiegały ćwiczenia siłowe oddziału technicznego I A

Udzielanie pierwszej pomocy dla Sylwii i Piotrka stało się pretekstem do przytulenia

Co ja tu robię? Trzy lata gimnazjum na karku, sześć podstawówki, a ja ganiam po jakimś lesie owinięty w folię ... (wykorzystaliśmy fragmenty z filmu "Nic śmiesznego")

Byliśmy tak grzeczni, że przydzielono nam straż, a oko Saurona dalej nas obserwuje

Kamil i Miłosz poszukują zagubionych owiec

Okazuje się, że integracja też może zmęczyć

Zdjęcie dowodem autentycznego celu wyprawy. Kto nie wykorzystał "pięknych chwil" - musi długo poczekać na kolejną okazję.

W ferworze zabawy udało nam się wytworzyć miłą atmosferę, której klimat zaprezentowaliśmy w fotoreportażu, by przekonać że tego dnia bawiąc się nauczyliśmy fair play rywalizować.

Uczniowie I A