Przygotowania do zawodów w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
W tym roku szkolnym kalendarz zawodów WOM został zmieniony, co wymusiło korekty w harmonogramie przygotowań do tych rozgrywek również sportowców naszej Szkoły. Tradycyjnie rywalizację rozpoczęli biegacze terenowi. Nasi uczniowie zaprezentowali się dobrze. Po nich do boju ruszą piłkarze ręczni (przełom listopada i grudnia 2014). W lutym 2015 odbędą się zawody siatkarzy, w marcu - koszykarzy, a jako ostatni - maj 2015, do rywalizacji staną piłkarze nożni. Na bardzo dobre występy liczymy w przypadku szczypiornistów i koszykarzy. Oba zespoły stanowią w dużej mierze ci sami uczniowie, wzmocnieni personalnie w stosunku do zeszłego roku. Przede wszystkim jednak już od pewnego czasu pilnie się przygotowują do oficjalnych zawodów w ramach WOM. Gry kontrolne napawają dużym optymizmem. Ciekawostką jest fakt, że o ile w poprzednich latach uczniowie Technikum stanowili trzon zespołów reprezentacyjnych, w tym roku zdominowali je w 100%!!!