W związku z zainteresowaniem firmy BRICOMAN pozyskiwaniem kandydatów do pracy po ukończeniu szkoły budowlanej, w szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy, którzy to przedstawili ofertę pracy dla absolwentów kończących Technikum Budowlane nr 1 im. Zdzisława Mączeńskiego w Warszawie.
Spotkanie odbyło się 18.11.2014r. o godzinie 10:00 w czytelni szkolnej. Jeden z przedstawicieli firmy i jednocześnie dyrektorów fili BRICOMAN w Warszawie, pan Artur Waratuch przedstawił wyczerpującą ofertę pracy oraz możliwości, jakie mają zatrudnieni pracownicy.
Bricoman Polska Sp. Z o.o. to sieć sklepów remontowo-budowlanych należących do międzynarodowej ADEO GROUPE. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy budują, remontują lub wykończają wnętrza swoich domów i mieszkań – zarówno klientów indywidualnych, jak i fachowców. Od roku 2007 Bricoman otworzył w Polsce 4 placówki. Dostępność asortymentu sklepu zostało zwiększona w 2011 roku w wyniku uruchomienia sprzedaży poprzez platformę internetową. Po krótce również omówił on pracę w sklepie oraz centrali, poszczególnych działach oraz rekrutacji i wdrożeniu pracownika. Na koniec zostało wspomniane równie, że w roku 2015 zostaną otwarte kolejne dwa sklepy, w Lublinie i Szczecinie.
Spotkanie było interesujące i zainteresowało naszych przyszłych absolwentów.

Magda Piątkowska kl. IV A