28 września 2015 r. aż 26 uczniów naszej szkoły wzięło udział w dzielnicowym etapie biegów przełajowych w ramach WOM na Cyplu Czerniakowskim. Pogoda i humory dopisywały, a dzięki nowej internetowej formule zgłoszeń na zawody, wszyscy startujący mogli on-line sprawdzić swoje wyniki. Wśród naszych uczniów najlepszym rezultatem - premiowanym startem w warszawskim finale  -może pochwalić się Kinga Zgorzelska uczennica 2dl. Zdobyła ona VI miejsce w biegu na 1000 m i uzyskała prawo startu 6 października 2015 r. w finale miejskim.

Bardzo dobra organizacja zawodów finału warszawskiego na obiektach Toru Wyścigów Konnych na Służewcu pomogła Kindze Zgorzelskiej uzyskać świetne 17 miejsce w klasyfikacji ogólnej w biegu na 1000 m.

GRATULUJEMY !!!