10 stycznia 2017 roku odbył się w naszej Szkole konkurs dedykowany uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa mazowieckiego  Rozrywki Matematyczne 2017. Celem konkursu było m.in. kształtowanie umiejętności logicznego myślenia, rozwijanie umiejętności spostrzegawczości, a także popularyzacja rozrywek matematycznych wśród młodzieży. Konkurs polegał na rozwiązaniu w parach 10 zadań matematycznych w czasie 45 minut. Zadania miały charakter logicznych zagadek i łamigłówek matematycznych. Udział w konkursie wzięło 164 uczniów naszej Szkoły.
Do finału, który odbędzie się 3 lutego 2017 roku, zakwalifikowały się Karolina Redzik oraz Weronika Grzybowska z klasy 1 G. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, a wszystkim osobom biorącym udział w etapie szkolnym dziękujemy za zaangażowanie.