W piątek 2 grudnia udaliśmy się na wycieczkę do PLATFORMY DLA REMONTU I BUDOWY współpracującej z firmą Saint Gobain. Była to kontynuacja prezentacji na temat Czym kierować się przy wyborze miejsca pracy?  w której uczestniczyliśmy 27 października br.
Po krótkim instruktażu BHP zostaliśmy zaproszeni na pokaz nakładania tynku ozdobnego – NOWALIT. Każdy uczestnik spotkania miał okazję sprawdzenia swoich artystycznych umiejętności. Powstawały kwiaty, liście, drzewa, portrety, a nawet płaskorzeźba łosia. Pani kierownik Platformy tak spodobał się nasz zapał, że każdy artysta otrzymał symboliczną nagrodę i obiecała, że płyta z naszymi pracami zostanie przywieziona do naszej sali 107. Zadanie było tak interesujące, że planowany nań czas wydłużył się o połowę. Następnie przedstawiciel firmy KABE zaprezentował i omówił nakładanie tynku zewnętrznego metodą manualną oraz przy pomocy agregatu tynkarskiego.
Na koniec spotkania zostaliśmy zapoznani z asortymentem sklepu. Każdy uczestnik otrzymał katalogi firmy KABE i inne drobne upominki.

Klasa 3C

Image X of Y | « Previous | Next »